Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu czy też analogicznych okolicznościach – wiele ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe sporo imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to czasami niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o do perfekcji gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.